Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Výstava francouzských buldočků

23. října, 2020

výstava

Září se neslo ve znamení výstav – potvrzuje to i klubová výstava francouzských buldočků. Zúčastnilo se jí 142 jedinců tohoto populárního plemene a značka Calibra byla při tom! Přeneste se na chvíli do golfového areálu Poděbrady prostřednictvím krásných fotek a krátké reportáže od organizátorů výstavy.

DSC_0443

Dne 28.9.2020 se ve venkovních prostorech Golf Clubu Poděbrady konala 42. klubová výstava KFB - Klubu francouzských buldočků, na níž bylo přihlášeno 146 jedinců. Z toho bylo 84 fen a 62 psů.

Posuzování výstavy se ujali rozhodčí z Polska. Psi posuzovala Anna Kochan v prvním kruhu a ve druhém kruhu posuzoval feny Grzegorz Robak. V hojném počtu se přihlášení psi sešli prakticky v každé z posuzovaných tříd. Na výstavě byli zastoupeni buldočci od nejmladší generace ve třídách štěňat a dorostu, přes třídy dospělých v podobě mezitřídy a třídy otevřené až po výstavně úspěšné psy ve třídě vítězů.

Vítězem výstavy v podobě titulu BOB, Nejlepší jedinec českého chovu a Klubový vítěz fena se stala žíhaná fena ve vlastnictví Jiřího Matušky BEE BEE BITT BOX. Ocenění BOS a BOJ získal žíhaný pes MARATHON AGLAOS, jehož majitelkou je Jana Kreplová. Titul klubový vítěz - pes získal pes barvy fawn BLECK FLASH FRENCHIES, který je ve vlastnictví Romany Entlerové. Pro zajímavost je nezbytné uvést, že všichni tři nejvýše ocenění jedinci jsou zároveň odchovy svých majitelů.

DSC_0559 - BOB + KV-fena

A abychom nezapomněli na nejmladší generaci francouzských buldočků, titul Nejlepší štěně obdržela fenka ABIGAIL ROYAL HORIZON, jejímž majitelem a chovatelem je Petr Geissler a ocenění Nejlepší dorost pejsek Arnošt von Königgrätz Adlige, jehož majitelem je Tibor Nozdrovický.

I přes občasnou nepřízeň počasí v podobě deště a aktuální epidemiologickou situaci výstava proběhla snad k plné spokojenosti všech zúčastněných, kteří obdrželi rovněž hodnotné ceny od zúčastněných sponzorů, jemuž vévodil hlavní sponzor společnost Calibra.

Gratulujeme výhercům a věříme, že všichni účastníci se rádi vrátili do výstavních kruhů – v tomto roce je to vskutku vzácná událost. O to více se těšíme na další spolupráci a společné akce!

Galerie

Zpět na Novinky