Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Zátorský psí šampion

15. července, 2020

výstava

V sobotu 11. 7. se v obci Zátor na Bruntálsku konala výstava voříšků a pejsků bez PP. Její součástí byly i disciplíny jako nejlepší trik či prohlídka v kostýmech. A my jsme nemohli chybět! Takové akce, které jsou oslavou lásky a krásného pouta mezi psem a jeho páníčkem bez rozdílů věku a původu, Calibra vždy ráda podpoří. Více už očima spoluorganizátorky Martiny Pečové:

DSC_0473

Už 5. ročník výstavy voříšků, pejsků bez PP s přehlídkou psů s PP se již tradičně konal v obci Zátor na Bruntálsku. I přes nepříznivé počasí se jí zúčastnilo cca 80 pejsků, které doprovázely mnohdy i celé rodiny.

Během výstavy se konaly doprovodné soutěže, které jsou mezi účastníky velice oblíbené. Snažíme se je dělat zajímavé a tak aby se mohly zapojit i děti. Tradiční soutěží, která každý rok překvapí je psí karneval. Z dalších pak cesta plná nástrah nebo nejlepší trik.

DSC_0500  DSC_0507

Součástí události bývá tombola, jejíž výtěžek putuje na podporu vybrané organizace. Pro letošní rok jsme podpořili méně známé Javornické čumáčky z.s. Vrcholem akce bývá vyhlášení pejska sympaťáka a absolutního vítěze. Vítězové kategorií jsou vybíráni rozhodčí, následně jsou předány poháry/ medaile a ceny pro 1.-3. místa.

 

Děkujeme spoluorganizátorce Martine Pečové za výstižnou reportáž, gratulujeme všem výhercům a těšíme se na další společné akce!

Galerie

Zpět na Novinky