Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Zkoušky vloh ohařů v Třebíči

17. prosince, 2021

závody a zkoušky

V sobotu 9. 10. se pod patronátem OMS Třebíč konaly Zkoušky vloh ohařů a ostatních plemen, které Calibra sponzorsky podpořila. Nalaďte se na zelenou a přeneste se na tuto zkoušku prostřednictvím fotografií a reportáže od předsedkyně KK OMS Třebíč Evy Illové:

IMG_3551

"Podzimní sobotní ráno přivítalo 23 účastníků startujících na zkouškách vloh.
Zahájení akce probíhalo v sídle OMS Třebíč na Bažantnici, kde byl dostatečný prostor pro parkování a zázemí pro vůdce a dva senáty rozhodčích. Trubači, pánové Radovan a Eduard Mitnerovi, zahájili zkoušky znělkou „Vítání“, což dodalo této akci ten správný nádech.

Vrchní rozhodčí Mgr. Oldřich Blecha přivítal všechny účastníky akce a seznámil všechny zúčastněné s organizací zkoušek a se sborem rozhodčích, který tvořili: ohaři – Karel Benáček a Libor Kazda, ostatní plemena – Ivanka Soukupová, Petr Pelech, Jan Škoda a Jiří Macek.

Vítězem zkoušek ostatních plemen se stal pes německého křepeláka Chicco z Kakosova statku vedený Petrem Katzerem, na druhém místě se umístila fena německého křepeláka Walli Any-Bon vedená Milanem Boháčkem a třetí místo obsadila fena německého křepeláka Clea Navero vedená Petrem Novákem.

Vítězem zkoušek ohařů se stala fena německého krátkosrstého ohaře Hera z Jaroslavského statku vedená Antonínem Pokorným, na druhém místě se umístila fena irského setra Bonnie z Římovské stráně vedená Monikou Roštíkovou a třetí místo obsadil pes italského spinone Cornny Canini Corde vedený Miroslavem Eliášem.

IMG_3551  IMG_3558

Všichni úspěšní vůdci si pro své svěřence odnesli malou pozornost od našeho sponzora (krmivo Calibra). Dovolte mi poděkovat pořádajícímu mysliveckému spolku za zapůjčení skvěle zazvěřené honitby, ve které se zkoušky konaly. Dále děkuji všem vůdcům za účast a pevně věřím, že se všichni i nadále budeme v hojném počtu potkávat na kynologických akcích. Na závěr chci poděkovat firmě Calibra za sponzoring ve formě granulí a pamlsků pro všechny zúčastněné.

Jménem značky Calibra gratulujeme výhercům i všem úspěšným účastníkům a těšíme se na další zkoušky a akce.

Galerie

Zpět na Novinky