Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Doprava zdarma při nákupu nad 599 Kč (DPD, Zásilkovna)
U malých zásilek zvýhodněná cena Zásilkovny - 49 Kč

Zavřít

Zpracování osobních údajů

Berete na vědomí, že na základě vyplnění kontaktního formuláře budou správcem, tj. společností NOVIKO s.r.o., IČ: 28433092, se sídlem Palackého třída 163, 612 00 Brno, zpracovávány Vaše následující osobní údaje: jméno a příjmení, adresa, tel. číslo, e-mail, internetové identifikátory (IP adresa) (dále jen „osobní údaje“). Kontakt správce: calibra@mojecalibra.cz. Pokud vyplníte formulář souhlasíte s tím, že osobní údaje může správce zpracovávat za účelem zasílání newsletteru (novinek), dále aby Vám zasílal obchodní sdělení ve formě nabídek produktů a služeb, vč. zasílání reklamy a dále k vnitřní analýze obchodní činnosti správce.

Máte práva vyplývající z ochrany Vašich osobních údajů, která jsou specifikována v našich Zásadách ochrany osobních údajů, např. máte právo požadovat přístup k osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, které jsou nepřesné či neaktuální, právo na vymazání osobních údajů a právo být zapomenut; právo na omezení zpracování, což zejména znamená zúžení rozsahu zpracování osobních údajů, dále právo na přenositelnosti osobních údajů, což zejména znamená předání osobních údajů jinému správci. Máte právo vznést námitky proti zpracování osobních údajů za situace, kdy chcete ukončit přímý marketing vůči Vám. Máte právo požadovat vysvětlení a podat stížnost u dozorového úřadu. Veškeré podrobné zásady ochrany osobních údajů správce jsou zveřejněny na internetových stránkách správce.

Pokud udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů, udělujete svůj souhlas na dobu nezbytnou k plnění práv a povinností vyplývajících z našeho smluvního vztahu, příp. na dobu, po kterou je nutné Vaše osobní údaje zpracovávat v souladu s oprávněnými zájmy správce nebo v důsledku plnění zákonných povinností; po ukončení smluvního vztahu se správcem budou Vaše osobní údaje vymazány nebo anonymizovány, pokud se k jejich zachování nebudou vztahovat požadavky podle platných právních předpisů nebo oprávněné zájmy správce.

Za účelem vedení marketingových akcí, včetně zasílání obchodních sdělení ve formě nabídek produktů a služeb a zasílání reklamy, můžeme předat Vaše osobní údaje i smluvně pověřenému subjektu, který pro nás tyto služby poskytuje jako externí zpracovatel. K tomu doplňujeme, že je takový zpracovatel vždy smluvně zavázán a zajišťuje bezpečnost zpracování Vašich osobních údajů, s tím, že je není oprávněn užívat na jakýkoli jiný účel.

Více informací naleznete v sekci Zásady ochrany osobních údajů.